PL | EN Szybki kontakt: +48 793 709 580

Pobierz playera Flash

Get Adobe Flash player

O firmie

 


Rudnicka & Consulting jako firma doradcza działa na rynku nieruchomości oferując swoje usługi zarówno wśród klientów korporacyjnych jak i indywidualnych.

 

Wieloletnie i szerokie doświadczenie naszych specjalistów poparte jest  gruntowną wiedzą oraz licznymi certyfikatami.             

 

Nasz zespół zapewnia kompleksowe rozwiązania na rynku nieruchomości komercyjnych w Warszawie i największych miastach Polski.

 

Obszary działania Rudnicka & Consulting to:

 

 

Zapraszamy do współpracy

 

Zespół Rudnicka&Consulting

 


20.06.2012 r. 

Marzena Rudnicka, właściciel firmy Rudnicka&Consulting jest expertem w Centrum im. Adama Smitha, które jest pierwszym w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, niezależnym instytutem naukowo-badawczym, zostało powołane 1989 roku.


Misją Centrum im. Adama Smitha jest badanie gospodarki i działanie na rzecz wolnego rynku - budowanego na fundamencie wolności i moralności oraz wolnego i odpowiedzialnego społeczeństwa. Centrum koncentruje się na prowadzeniu badań, edukacji i proponowaniu konkretnych rozwiązań ustawowych i prawno-gospodarczych. Publikuje broszury, książki i realizuje programy telewizyjne.


Centrum im. Adama Smitha skupia blisko 50-osobowe środowisko ekonomistów, prawników, politologów, socjologów, informatyków oraz przedstawicieli innych dziedzin.